Komentáře ke knize Noční klub :

Emasue, email: ema.kuprova@accenture.com
Kulhanek je super autor Fantasy literatury... Kdo necetl vsechny jeho knihy, tak Nocni klub bude cist jako jakoukoliv jinou knizku, ale lidi, co maji Kulhanka precteneho, tak pro ne Nocni klub bude urcitym uzavrenim okruhu jeho knih. Je to takova "biografie" v hodne nadnesenem duchu. nejlepsi, co jsem v posledni dobe cetla...

19.07.2007 10:48
---
Aayla
Četla jsem, báječný zážitek a skvělá sranda. Byla to první první Kulhánkova kniha, co jsem četla, pak mi někdo půjčil Stroncium a to mě hodně zklamalo. Protože to bylo moje první setkání s Kulhánkem, tak jsem byla naprosto fascinována jeho stylem. ta kniha je brak, až to není pěkný, a autor to ví a vyžívá se v tom. Hlavní hrdina je prakticky superhrdina, všechny ženský jsou krasný a prsatý, děj je extrémně zamotaný (včetně hned několika konspiračních teorií a padouchů tahajících za nitky v pozadí). A také je to mimořídně, mimořádně... MIMOŘÁDNĚ krvavý:) Taky je to mimořídná sranda.

01.09.2007 00:05
---
Jason dinAlt, email: JdA(a)seznam.cz@
Všechny knížky od Kulhánka jsou extrémě čtivé. Nikdy u žádné knihy se mi ještě nestalo, že ihned po přečtění jsem ji, místo učení se na zkoušku, začal číst znovu:o)

19.09.2007 08:34
---
fallin
Souhlas. Kulhánek je velmi čtivý a Noční klub považuji za jeho nejlepší dílko a totéž i druhý díl který neztrácí drajv ani po vynikající jedničce. Na druhé místo od Kulhánka zařadím Cestu krve, tu samotný Kulhánek odsuzuje ale musím říct že tato kniha má své kouzlo a komu se líbil např. Den trifidů od Wyndhama tak se mu určitě bude líbit i Cesta krve.

21.07.2008 12:10
---
RanDaal
Dokonalá knížka. Oba díly tak na dva dny :) Ale Divocí a Zlí růlujou^^

06.12.2009 11:46
---
Ochrana proti spamu. Kolik je dva krát čtyři?
Přidej komentář k této knize:

Vaše jméno: (*)
Email: