Komentáře ke knize Eragon :

Ivo Sedlář, email: ivo.sedlar@ivancice.cz
stejně jako eldest...:-)

20.03.2007 22:42
---
Aayla
Hmm, čím víc o tom přemýšlím, tím víc mě irituje, že se Eragon na tomto seznamu vůbec vyskytuje. Ono si stačí přečíst Pána Prstenů a zkouknout Hvězdný války a máte svět a dějovou linii Eragona. Obojího je tma plno a navíc v průměrné kvalitě (důraz na slovo průměrné).

15.10.2007 17:46
---
Ettelwen, email: Ettelwen.Rimuniell@seznam.cz
celkem mně fascinuje, že hromada senzačních fantasy knížek (např. Drak jeho veličenstva apod..) jsou kdesi zalezlé a taková... s prominutím... okoukanost, jako je Eragon dosáhla takového úspěchu... možnná proto, že to napsal puberťák?... eh... já jsem v otm samém věku a už jsem napsala hodně originálnějších věcí... njn... ale nikdy mi nic neotiskli.. to asi proto, že mí rodiče nevlastní nakladatelství (= narážka na okolnosti vydání Eragona)...

19.12.2007 18:23
---
Martina
Velice pěkný příběh. Kniha je ovšem tak tlustá, že se v dějových linii občas ztracím. Je to obdoba Harryho Pottera a Pána prstenů.Všechny tyto knihy mají v podstatě stejný základ: hrdina bojující proti zlu a záchraně země.

13.04.2009 19:08
---
Rellie
Ehm, jasně, to že tvoji rodiče nevlastní nakladatelství je rozhodně ten největší důvod, proč tobě to neotiskli a Paolinimu jo :-D. Myslím si, že kniha je kvalitní, dějový příběh je strhující a to, že ji napsal někdo 16tiletý je obdivuhodné.

21.01.2011 13:49
---
Ochrana proti spamu. Kolik je dva krát čtyři?
Přidej komentář k této knize:

Vaše jméno: (*)
Email: