Komentáře ke knize Viditelná temnota :

Verča, email: noresa@seznam.cz
Tuhle knížku by si měl povinně přečíst každý. Styron v ní dokonale popisuje nemoc svou a mnoha dalších lidí - depresi. Vím, že většina lidí nebere depresi jako nemoc a doufám, že po přečtení Viditelné temnoty aspoň trochu pochopí i když nikdy ne úplně.

27.06.2007 10:10
---
Chalim Kenabru
Říká se že depresi prožije aspoň jednou za život každý člověk, ale to je blbost.Většina lidí se dostane maximálně do stavu nějakého zármutku či delšího smutku, po ztrátě bližního třeba. Pravé depky jsou zrádné, těžko se jim dostává na kobylku, ale přesto to člověk může dokázat - i sám, potřebuje k tomu především jednu věc: pevnou vůli.Pak už se lze tak nějak přirozeně obrnit i před tím sajrajtem, co je všude kolem - manipulace, stupidita, atp. Člověka už pak moc věcí nerozhodí - má je na háku. K cvokařům nemá podle mě význam chodit, ti umí jenom mlít pantem. Prášky trochu pomůžou,ale je to jenom takové polovičaté řešení. Toto není zrovna komentář k dané knize, kterou jsem navíc ani nečetl, snad někdy, ale co už.

10.07.2007 00:10
---
Verča, email: noresa@seznam.cz
Je vidět,že toho o tom moc nevíš, pevná vůle jde úplně stranou a léky jsou při těžší depresi nebo maniodepresi hodně důležitý, proto bych ty psychiatry tolik nezatracovala, ne všichni jsou dobří, ale většina pomůže...

10.07.2007 16:28
---
Chalim Kenabru - PODIhuvoDNÁ SPOLEČNOST, email: chalim.kenabru@seznam.cz
Možná moc ne, ale něco přece.Psychiatr nejsem. To co jsem napsal, byla vlastní zkušenost a jsem přesvědčen, že kromě velmi těžkých případů by to stejným způsobem zvládlo velké procento lidí.Ale je to jenom ono BY.Nicméně neřešme to na téhle stránce určené knize,pokud chceš nějak zareagovat,viz e-mail.

10.07.2007 23:53
---
Janina, email: JanaKoliskova@seznam.cz
Ahoj, ráda bych si přečetla tuto knihu, ale bohužel jsem ji zatím nesehnala ani v knihovně ani v knihkupectví. Najde se někdo, kdo ji zapůjčí nebo prodá? Díky (a omlouvám se, že si tímto dávám soukromý inzerát).

19.03.2008 23:41
---
Jarmila
a co Sophiina volba? Nenapsal jen jednu knihu.

24.01.2009 22:44
---
Jarmila
mezitim uz jsem tu ji nasla. Mrzi me, ze ve filmu ji nehrala Magda Vasaryova, jak bylo puvodne v planu. Meryl mam rada, ale nevim, cim to bylo. Myslim, tedy aspon pro me, reziserem. Nemam Pakulovy filmy rada, ani jeden se mi nelibil. Nevyhovuje m jeho zpusob vypraveni, jsem vzdy rozcarovana.

25.01.2009 02:28
---
Ochrana proti spamu. Kolik je dva krát čtyři?
Přidej komentář k této knize:

Vaše jméno: (*)
Email: