Komentáře ke knize Kočka na rozpálené plechové střeše :

Defy, the Foul Fiend
Protože to není dlouhé a rozvláklé jako spousta dobrých románů. Úžasné na jaké malé ploše dokáže autor rozprostřít tolik životních příběhů a vytvořit mezi nimi tak krásnou síť. Jistojistě této knize patří především divadelní zpracování, nebo i folmové, ale já si přeci jen vždy všechno užiju víc, když si to můžu vykreslit sám. Kniha, jejíž umělecká a psychologická hodnota mě po jejím dočtení donutila zatleskat. Doporučuji všem.

22.10.2007 14:06
---
Aayla
Viděla jsem v divadle Pod Palmovkou (ani jsem doted´netušila, že to je i próza). Jeden z nejhorších zážitků v mém životě. Kvalita zpracování byla skvělá, o tom žádná, ale byl to pro mě přeci jen až moc velký zážitek. Něco TAK depresivního už jsou dlouho nečetla/neviděla. Nevím, jestli jsem nebyla až moc přecitlivělá... každopádně jsem se uprostřed druhé půlky hystericky rozbrečela, dokoukala jsem to jen se sebezapřením a ještě týden byla v depresi. Pokud hledáte silný zážitek, tak tahle hra je asi to pravé ořechové. Mně to jednou stačilo.

28.10.2007 19:19
---
Trilli
Já jsem Kočku na rozpálené plechové střeše viděla taky v divadle, v Ostravě nebo ve Zlíně, nejsem si jistá. No a zapůsobilo to na mě úplně stejně jak na Aaylu - měla jsem z toho prostě depku jak prase. To samo představení bylo fajn,i když to nebylo úplně to nejlepší co jsem viděla, ale samotné téma-to bylo něco..je to hodně sugestivní a přesvědčivé, asi ta. Knížku jsem nečetla, ale možná si půjčím. Asi to bude fakt síla, protože Williams je opravdu borec:)

21.04.2008 09:58
---
Jarmila
Kočka ano. Jeste ze nemam rada divadlo :-D

25.01.2009 00:16
---
Ochrana proti spamu. Kolik je dva krát čtyři?
Přidej komentář k této knize:

Vaše jméno: (*)
Email: