Komentáře ke knize Vekslák :

paulie21
Jedna z nejlepších knih mého oblíbeného autora. Přiznám se, že jsem ji četl již několikrát. Zajímavý příběh z okraje lidské společnosti s autentickou mluvou a jednáním všech postav. Děj je prokládán překvapivými zvraty, které mě vždy udrží číst dál a dál. Doporučuji také další pokračování tohoto titulu (Vesklák 2, Vekslák 3, Válka policajtů), ale i jiná autorova díla.

26.07.2008 08:49
---
arcy
Pokud se chcete hluboce dojmout nad jímavostí příběhu a hlubokým poselstvím, tak toto není kniha pro Vás. Ovšem pokaď jste viděli film se stejným názvem, tak ubezpečuji že kniha dopadla diametrálně lépe a rozhodně netrpí špatnými hereckými výkony, děsnou režií a lepeným scénářem :-). Je to výborná, až akční zábava se sympatickým hrdinou z kriminálního prostředí se slibně vyvíjejícím se dějem a několika zvraty. Platí to pro všechny tři díly.

04.01.2010 22:55
---
Tom
To si děláte srandu??!?! Bez přečtení téhle knihy nemůžu zemřít?? tak to jsem NESMRTELNEJ

24.08.2010 16:37
---
Peter 33
Fajn kniha, ale len pre tých, ktorí majú radi čítanie o podsvetí. Je to aj napínavé a pôsobí to veľmi reálne, no a to je asi tak všetko. A vlastne ešte je to aj výborné čítanie pre človeka, ktorý si chce zaspomínať na staré "zlaté časy" reálneho socializmu a vtedy velmi atraktívne prostredie slávneho Tuzexu a vekslákov, prípadne i pre toho, kto socializmus nezažil a chcel by sa oboznámiť so skutočnými reáliami tej doby, autor tú dobu na sklonku socializmu vystihol fakt výborne. Ale inak žiaden hlboký umelecký zážitok tu nečakajte, taký ciel autor očividne ani nemal.

23.10.2010 11:12
---
Ochrana proti spamu. Kolik je dva krát čtyři?
Přidej komentář k této knize:

Vaše jméno: (*)
Email: