Komentáře ke knize Píseň ledu a ohně :

ha
Tuto dokonalou ságu doporučuji naprosto všem, kteří mají rádi kvalitní fantasy. Nenechte se odradit tím, že při čtení prvního dílu - Hra o trůny - vám možná nebude připadat zas až tak skvělá, mírně složitá, a že zde nemá přespříliš hlasů(zatím). Zatím si mě žádná knížka nebo několik knih nedokázalo takto získat. Důkazem by mohlo být například i to, že se HBO spol. s BBC rozhoduje tuto ságu zfilmovat do seriálu:-) Valar morghulis!

14.12.2008 17:57
---
no přece já
perfektní kniha, ale pokud se nedokážete vyrovnat s tím, že váš oblíbený hlavní hrdina se možná nedožije konce, zatímco nepřátelé ano, budete šokovaní. A pokud se nevyrovnáte s tím, že zápornou postavu a nepřítele vašeho hrdiny začnete ke konci naprosto milovat, jen v tomto případě by bylo moudřejší knihu odložit. Valar dohaeris!

14.12.2008 18:04
---
zdroj.m
vydařený fantasy středověký román, který budete hltat:)

11.02.2009 15:15
---
Kateřina, email: katka.horicova@seznam.cz
Čtu neustále. Jsem sic ještě mladá, ale nějakou tu knížku už mám za sebou. Hru o trůny jsem si kdysi v knihkupectví vybrala jen náhodně, nečetla jsem ani, o čem to vlastně je. Jediné, co mě zaujalo, byl přebal, ten nevinný obrázek jezdce a koně. To jsem ještě netušila, čeho jsem se dopustila a že právě držím v ruce neobyčejnou knihu. Když jsem v pár dnech otočila poslední stránku, ihned jsem se rozjela do knihkupectví a koupila si další díly. Byla jsem tím příběhem naprosto unešena. Ještě nikdy v mé čtenářské historii se nestalo, že by mě kniha dokázala šokovat takovým způsobem, abych zlostně zavřela knihu a den dva se k ní ani nepřiblížila, že by mě dokázala přivést k pláči. K smíchu říct nemůžu, není to žádná komedie, je to příběh plný smrti, lásky, přátelství, oddanosti. Dokud si knihu nepřečtete, nepochopíte, proč je čím dál více lidí tímto dílem uchváceno. Nestačí, když si jen řeknete, ale co, dívám se a seriál, o čem je kniha tudíž vím. Nevíte nic (You know nothing, Jon Snow.), film nikdy nezachytí celý rozsah knihy. Pomůže vám lépe si představit postavy či určité prostředí, ale samou podstatu příběhu najdete jen v knize.

02.04.2014 17:09
---
Ochrana proti spamu. Kolik je dva krát čtyři?
Přidej komentář k této knize:

Vaše jméno: (*)
Email: