Komentáře ke knize Duna :

fallin
Divím se že ještě na tuto skvělou knihu nenapsal žádný komentář. Musím říct že jsem Dunu četl hodně dlouho protože člověk se musí soustředit na každou maličkost aby mu neutekla pointa. Svět Duny je velmi komplexní, děj složitý ale rozhodně stojí za přečtení.

21.07.2008 12:04
---
J.Smejkal
Taky se divím, že tu jsou pouze dva komentáře-včetně toho mého. Upřímě mi připadá, že Duna (a další díly:Spasitel duny,Děti duny,Božský imperátor Duny,Kacíři Duny, Kapitula Duna a Píseční červy Duny) jsou často opomíjeny. Já osobně moc sci-fi literaturu nečtu, ale tato sága mě absolutně strhla. Promyšlenost a dokonale aplikovaná logika vás dostanou. Souhlasím s tvrzením, že čtenář musí dávat dobrý pozor na každou maličkost. Doporučuji nezůstat pouze u prvního dílu, nebo si přečíst jen jeden. Sice se dají číst každý zvlášť, ale jen když si je přečtete všechny dohromady, tak pochopíte genialitu a propracovanost celého tohoto rozsáhlého díla.

24.01.2009 14:23
---
Jarmila Palatá, email: jarmilapalata@seznam.cz
pridavam se, Duna je jako text, ktery k Herbertovi prisel z neznama. Obsahuje vsechny prostredky vlady - jak nad sebou, tak nad jinymi. Absolutne celistvy text. Vsechno ostatni, co napsal, je jine a zdaleka ne tak huboke. Muj absolutne nejoblibenejsi dil je ctvrty - Bozsky imperator Duny, nasledovan prvnim.

24.01.2009 22:16
---
JAKENOKA, email: jake.noka@email.cz
takové komentare jako ten posledni jsou kecy, ktere se lide snazi zformulovat do chytre vety a pritom jsou ti lide uplne blbi

07.03.2009 04:18
---
Jake Manest
souhlasim

22.06.2009 00:17
---
pipetion
Duna se mi moc líbila, i když mi připadala taková pohádková. Asimov je o třídu výš.

20.10.2011 22:53
---
Ochrana proti spamu. Kolik je dva krát čtyři?
Přidej komentář k této knize:

Vaše jméno: (*)
Email: